Voor een ACT4kids gecertificeerd therapeut bij jou in de buurt, kun je hieronder in de landkaart of per regio zoeken.

ACT4Kids Gecertificeerd Therapeut

Alle vermelde therapeuten hebben een volwaardige training gevolgd in de theoretische basis en praktische toepassing van ACT en ACT4kids.

Joure: Geeske Hospes – Hospescoaching

Tjeukemeer 3D8502 TH Joure

Oudwoude: Liesbeth Hoekstra – Blikveldcoaching

Husternoard 59294 MX Oudwoude06 12 92 88 50www.blikveldcoaching.nl

‘t Harde: Lobke Kingma – Lichthuis Praktijk voor rouw en verliesbegeleiding

Aalten: Bregje Twigt – Praktijk Zelf-ver-standig

Polstraat 1A7121 DH Aalten06 12838219www.zelf-ver-standig.nl

Aalten: Linda Scholten – Praktijk Zelf-ver-standig

Polstraat 1A7121 DH Aalten06-12838219www.zelf-ver-standig.nl

Apeldoorn: ECLG – Inge Peer, Gemma Moed

Prof. Röntgenstraat 87311 AM Apeldoorn085-8771673www.eclg.nl

Apeldoorn: Entrea lindenhout – Esther van den Belt, Christel Thomassen en Inge Kalkhoven

Tussen de Eiken 1097325 HH Apeldoorn088 356 20 01www.entrealindenhout.nl

Apeldoorn: Praktijk Zij aan Zij Apeldoorn

Fabianusstraat 4 Apeldoorn

Arnhem: Anne Brink – Max Ernst GGZ Arnhem

Velperweg 276824 BC Arnhem0882701220www.max-ernst.nl

Arnhem: Arieke Küpers – RIOZorg

Jansbinnensingel 16811 AJ Arnhemwww.riozorg.nl

Arnhem: ECLG – Inge Peer, Gemma Moed

Ijsselburcht 36825 BS Arnhem085-8771673www.eclg.nl

Arnhem: Entrea lindenhout – Judith Wijnen, Suzanne Swinkels, Desiree De Jongh, Malou van Essen

Heijenoordseweg 16813 GG Arnhem088 356 20 01www.entrealindenhout.nl

Arnhem: Janneke de Heus – De Opgroeiwinkel

Van Oldenbarneveldtstraat 906827 AN Arnhem0618793511www.opgroeiwinkel.nl

Arnhem: Jikke Neuteboom – Praktijk Relou

Burgemeester Matsersingel 200 Arnhem026-3033488www.praktijk-relou.nl

Arnhem: Lizette Massop – Plushome

Rietgrachtstraat 1216828 KC Arnhemplushome.nl/behandeling

Arnhem: Monique Samsen – ACT4kids

Willemsplein 26811KA Arnhemwww.psycholoogarnhem.nl

Beneden Leeuwen: Praktijk voor Kinder- en Jeugdpsychologie Maas & Waal – Mariska de Wolf en Susan Noordman

Van Heemstraweg 486658 KH Beneden Leeuwen085-053 0326www.praktijkmaasenwaal.nl

Borculo: Feray Sümer – Praktijk Denktank

Geesterse Binnenweg 587271 VZ Borculo0545-224291www.praktijkdenktank.nl

Borculo: Praktijk Denktank – Larissa Koster, Bennie Koster

Geesterse Binnenweg 587271 VZ Borculo0545 224291www.praktijkdenktank.nl

Borculo: Rieneke de Raaff – Praktijk Denktank

Geesterse Binnenweg 587271 VZ Borculo0545-224291www.praktijkdenktank.nl

De Steeg: Renée Heineman-Gosschalk – Brein in Balans

Diepesteeg 236994 CC De Steeg06 13 23 59 73www.breininbalans.nl

Dodewaard: Britta Suykerbuyk – MB Kinder- en Jeugdpsychologie

Steegakker 146669 CZ Dodewaard

Doesburg: Kristel Roes – Praktijk KOM Kindertherapie op maat

Zandbergstraat 106981 DR Doesburg06 442 955 26www.komkinderpraktijk.nl

Doetinchem: Entrea Lindenhout- Angelique Knipscheer en Jeanette Tangelder

Notenlaan 27001 EB Doetinchem088 356 20 01www.entrealindenhout.nl

Doetinchem: Karin Weijers – Kompas Hoogbegaafdheid

Hof van Straatsburg 107007 KG Doetinchem06 12 04 44 22www.kompashoogbegaafdheid.nl

Doetinchem: Nienke Deelen – Praktijk Samen Deelen

Bastinglaan 1057006 EJ Doetinchemwww.praktijksamendeelen.nl

Doetinchem: Praktijk Zij aan Zij Doetinchem

Hofstraat 22A Doetinchem

Doorwerth: Marceline Sikken Orthopedagogiek – Marceline Sikken

Ede: ECLG – Maartje Janssen Steenberg

Galvanistraat 76716 AE Ede085-8771673www.eclg.nl

Ede: Entrea lindenhout – Mendy ter Horst en Linda Jansen

Stationsweg 656711 PL Ede088 356 20 01www.entrealindenhout.nl

Geldermalsen: Madelein Karakoç-Vrieling – MB Kinder- en Jeugdpsychologie

Kostverlorenkade 64191 CH Geldermalsen0418 700 509www.mbpsychologie.nl

Geldermalsen: Marjolein Wisse – MB Kinder- en Jeugdpsychologie

Kostverlorenkade 64191 CH Geldermalsen

Lent: Susan de Jong-van Tilborg – Praktijk Jong Geleerd

Frankrijkstraat 2356663 MB Lent06-20269405www.praktijkjonggeleerd.nl

Nijmegen: ECLG – Inge Peer, Gemma Moed

Graafseweg 2746532 ZV Nijmegen085-8771673www.eclg.nl

Nijmegen: Emely Nederlof – Sterker sociaal werk

Panovenlaan 1;6525 DZ Nijmegenwww.sterker.nl

Nijmegen: Ine Op Heij – Psychologenpraktijk Op Heij

Willem Schiffstraat 196525 BR Nijmegen024-3223435www.op-heij.nl

Nijmegen: Irma de Bruijn – Irma coacht

Smidstraat 326511 WB Nijmegen06 439 974 73

Tiel: Helen van Ekerschot – Pedagogische Praktijk Tiel

Dodewaardlaan 5.084006 EA Tiel0344 663 310pptiel.praktijkinfo.nl

Velp: Fay Senhorst – Psychologenpraktijk De Wenteling

Velp: Praktijk Zij aan Zij Velp

Emmastraat 18a Velp

Vorden: Jeannette Hartelman – Perspectief4Kids

De Voornekamp 67251 VL Vorden06- 228 350 91www.perspectief4kids.nl

Wageningen: Psychologen Centrum Wageningen – Judy Chau, Eke Petter-Haan, Esther Janssen

Markt 20c6701 CZ Wageningen0317 41 42 99www.pcwageningen.nl

Zaltbommel: Iris Westerlaken – Psychologenpraktijk Bommelerwaard

Van Heemstraweg West 11d5301 PA Zaltbommel0418 515 214www.psychologenbommelerwaard.nl

Zevenaar: Praktijk Zij aan Zij Zevenaar

De Hooge Bongert 1A Zevenaar

Zutphen: Entrea Lindenhout – Inge Kalkhoven, Yvon van Dorp en Jettie Salomons

Piet Heinstraat 57204 JN Zutphen088 356 20 01www.entrealindenhout.nl

Zutphen: Laura Verdenius – BrainSpa

Waterstraat 67201 HN Zutphen06 53 65 91 29kids.brainspa.nl

Zutphen: Praktijk Zij aan Zij Zutphen

Paulus Potterstraat 12 Zutphen

Groningen: Marlies ten Duis ENERGIE & ONTWIKKELING – Marlies ten Duis

Bloemsingel 1909712 KZ Groningen06-131 620 43www.marliestenduis.nl

Kerkrade: ECLG – Tanja Blanc, Caro Paffen

Eurode-park 16461 KB Kerkrade085-8771673www.eclg.nl

Klimmen: Iris van Horen – Paerdenkracht

Retersbekerweg 15a6343 PH Klimmen06-41872459www.paerdenkracht.nl

Maastricht: ECLG – Tanja Blanc, Lucienne Hermans, Caro Paffen

Rijksweg 72B6228 XZ Maastricht085-8771673www.eclg.nl

Ransdaal: Roy Zinzen – Equiteam

Ransdalerstraat 1006312 AK Ransdaal06-155 446 60www.equiteam-heuvelland.nl

Rijckholt: Monique Raemaekers – Praktijk Munico

Rijksweg 2006247 AN Rijckholt06-205 047 26www.munico.nl

Roermond: ECLG – Tanja Blanc, Lucienne Hermans

Keulsebaan 5066045 GL Roermond085-8771673www.eclg.nl

Sittard: ECLG – Tanja Blanc, Lucienne Hermans, Caro Paffen

Swentiboldstraat 216137 AE Sittard085-8771673www.eclg.nl

Valkenburg: Suzanne Scheres – Praktijk ik ben ik

St. Gerlachstraat 46301 JP Valkenburg06- 227 835 16www.praktijk-ikbenik.nl

Venlo: Eefke Custers – Praktijk Leef

Deken van Oppensingel 61a5911 AB Venlo0615501982www.praktijkeefkecusters.nl

Venlo: Eefke van Rensch-Schreurs – Praktijk voor Psychologie Eefke van Rensch

Deken van Oppensingel 61a5911 AB Venlo06 1855 2304www.praktijkeefkevanrensch.nl

Bergen op Zoom: Susan Ooms – Logopedie & Stottercentrum Bergen op Zoom – Rilland

Laan van Everswaard 78a4617 LK Bergen op Zoom06-11830701www.stottercentrumboz.nl

Berghem: Danielle Vestering – Daan Coaching

Heistraat 75351 PN Berghem06 31 50 89 47www.daan-coaching.nl

Boxmeer: Pascalle Hendriks de Leeuw – Innerlijke Zorg

Valendries 1F5831 DV Boxmeer06- 107 465 61www.innerlijke-zorg.nl

Breda: Barbara Polak – Mijn Uiltje

Kloosterlaan 2724811 EE Breda06 24 63 45 93www.mijnuiltje.nl

Breda: Cassandra Mosch – De Vlieger

Blauwoogvlinder 84814 ST Breda06-41760162www.devlieger-breda.nl

Breda: ECLG – Jessica Ansems, Nancie Bot, Ellen Doolaege

Amstelstraat 44812 VL Breda085-8771673www.eclg.nl

Deurne: Jaime Rooseboom / Marjon Keunen – Praktijk Hartwijs

Jules de Cortestraat 245751 PR Deurne06-397 242 46www.praktijkhartwijs.nl

Eersel: Debby Wijnings – Breinz, psychologiepraktijk voor kind en jeugd

Gebint 1 u5521 WD Eersel06 12 63 03 41www.breinz.nl

Eindhoven: Barbara van Dormolen – Libra Revalidatie en Audiologie Lokatie Blixembosch

Toledolaan 25629 CC Eindhoven088 31 32 325www.libranet.nl

Eindhoven: ECLG – Peggy Immenga, Anja vd Velden, Helga Joosten, Inge Creemers, Laura van Bennekom, Lucienne Hermans

Jeroen Boschlaan 220a5613 GD Eindhoven085-8771673www.eclg.nl

Eindhoven: Eefke Scheepers Psychologie & Coaching

Helmond: ECLG – Anja vd Velden, Helga Joosten, Inge Creemers

Wethouder den Oudenstraat 45706 ST Helmond085-8771673www.eclg.nl

Helmond: Natascha Schroten – Orthopedagogische Praktijk Natascha Schroten

Molenstraat 38b5701 KG Helmond06-14585770www.nataschaschroten.nl

Oisterwijk: Helen van Schaik van Griensven – Pandora Praktijk voor Speltherapie, ACT4kids en Ouderbegeleiding

Zoom 85061 RC Oisterwijkwww.pandora-spel.nl

Oisterwijk: Joyce Jansen – Praktijk voor Sportpsychologie

Burgemeester Canterslaan 505062 EW Oisterwijk06 47 49 26 75www.joycejansen.com

Ommel: Marly van Gemert – FourFeet

Oostappensedijk 155724 PM Ommelwww.fourfeet.nl

Riethoven: Wendy de Ruiter – Burobrein3

Schoolstraat 285581 AH Riethovenwww.burobrein3.nl

Roosendaal: Angela van den Bosch – Spring Jeugdprofessionals

Bovendonk 194707 ZH Roosendaal06- 241 916 89www.springjeugd.nl

Roosendaal: Irene Hamerlinck – 4mb

Eglantier 1b4707 AA Roosendaal0165 7690004mb.nl

Roosendaal: Jaxie! Praktijk voor kinderpsychologie en orthopedagogiek – Demi Brugel, Jurdis Mannie

Bergrand 2344707 AT Roosendaalwww.jaxie.nl

Rosmalen: Judith Rovers – Praktijk voor kinder en jeugdtherapie Judith Rovers/Gezondheidscentrum de Groote Wielen

Groote Wielen laan 895247 JA Rosmalen073-6579529www.praktijkjudithrovers.nl

Rosmalen: Nienke Uitdehaag-Landeweer – Buro3o

Bernadettestraat 105248 AP Rosmalen073 5224511www.buro3o.nl

s‘ Gravenmoer: Marjon van der Sar-Borst – Eigenwijs, praktijk voor Integratieve Kinder- en Jeugdtherapie

Steenbergen: Inge van Overveld – Praktijk de Sleutel

Kruitweg 24651 EE Steenbergen0167-562599www.praktijkdesleutel.com

Tilburg: ECLG – Jessica Ansems, Nancie Bot, Ellen Doolaege

Bijsterveldenlaan 55045 TZ Tilburg085-8771673www.eclg.nl

Amsterdam: Adelei van der Velden – Het Pauwenlaantje

Roomtuintjes 1991093 TB Amsterdam06-349 096 07www.hetpauwenlaantje.nl

Blaricum: Marion Pels Rijcken-van Bon – Kinder en Jeugdpraktijk Stoer

Almelo: Bernice Bolscher – Instituut Nijenkamp

Ootmarsumsestraat 75/777602 JR Almelo0546 538500www.nijenkamp.nl

Deventer: Ellen Baer – Autimaat – maatwerk in autisme

Louis Pasteurstraat 10P7415 EP Deventer06 28 47 23 17www.autimaat.nl

Deventer: Ellen Meijer – AGNO

Bergsingel 817411 CN Deventer074-7620762www.agno.nl

Deventer: Loes Rolefes-Wesselink – Jeugd GGZ

Diepenveenseweg 1497413 AP Deventer(0570) 604 100www.jeugdggz.nl

Hengelo: Ellen Meijer – AGNO

Hassinkweg 137556 BV Hengelo074-7620762www.agno.nl

Nijverdal: Monique Kienhuis – Dimence Jeugd GGZ Twente 

Rijssensestraat 1277441 AB Nijverdal0546 684 270Dimence Jeugd GGZ Twente 

Oldenzaal: Ellen Nijhuis – Mana kindercoaching

Bijvanckstraat 287573 AX Oldenzaal06 83 77 78 81www.manakindercoaching.nl

Oldenzaal: Geesje Oosting – Helios Kind & Jeugd

Jan Jansstraat 87576 BA Oldenzaal0541 53 41 21www.helioskj.nl

Oldenzaal: Maks ten Tusscher – Helios

Jan Jansstraat 107576 BA Oldenzaal0541 - 534 121www.helios-rt.nl

Oldenzaal: Nicole Nijland – Stichting Hulphond Nederland

Jan Jansstraat 67576 BA Oldenzaal0486 41 18 78www.hulphond.nl

Zwolle: Arja Roeleveld – GelukkigHB

Assiesstraat 2-D8011 XT Zwolle06-243 318 92www.gelukkighb.nl

Zwolle: Sharon van Dijk – Ex Aequo

Badhuiswal 38011 VZ Zwolle038-3030059www.molemann.nl

Amersfoort: ECLG – Maartje Janssen Steenberg

Van Boetzelaerlaan 24B3828 NS Amersfoort085-8771673www.eclg.nl

Amersfoort: Marjolein Lensink – ComeniusGGZ

Zielhorsterweg 613813 ZX Amersfoort030 605 25 00www.comeniusggz.nl

Amersfoort: Marloes van Delden – Praktijk de Hoofdzaak

Koningin Sophialaan 153818 HR Amersfoort06- 417 097 87www.praktijkdehoofdzaak.nl

De Bilt: Merel Obermeijer – Welterusten slaapcoaching en Opvoedingsondersteuning Utrecht

Burgemeester de Withstraat 593732 EJ De Bilt06 213 367 39www.opvoedingsondersteuningutrecht.nl

Lopik: Nanda Ponsteen – Natuurlijk Uitdaging

Anna van Burenstraat 393411 AH Lopik06- 533 071 11www.natuurlijkuitdaging.nl

Nieuwegein: ECLG – Maartje Janssen Steenberg

Zoutkamperschans 1-63432 TZ Nieuwegein085-8771673www.eclg.nl

Utrecht: Irene Teeuwen – IRENEINTERIM orthopedagoog

Vleuten: Jojanneke van de Kuilen – Psychologie Praktijk Vonk

Stationsstraat 293451 BV Vleuten06-41495670www.praktijkvonk.nl

Woerden: Heske Vleming – Focuz Woerden

Polanerbaan 23447 GN Woerden030- 747 00 02

Zeist: Mascha Schreuders – SBO de Stuifheuvel

Zeist

Capelle aan de IJssel: Shirley van Zelm – • Focuz Behandelcentrum Kind en Jeugd

Rietbaan 122908 LP Capelle aan de IJssel010- 463 77 66www.focuz.nl

Pijnacker: Heske Vleming – Focuz Pijnacker

Raaigras 1012643 JJ Pijnacker070-2044088

Pijnacker: Hetty Faber – Kind in Context

Vlielandseweg 24A2641 KC Pijnacker06-45782803www.kindincontext.nl

Rotterdam: Judith van Langevelde – Flow4kids

Brucknerlaan 123055 SE Rotterdam06 52 67 57 45www.flow4kids.nl

Goes: Lizzy van Sabben – JIPP Psychologie Praktijk Goes

Lijnbaan 324461 HK Goes0113 232552www.praktijkjipp.nl

Hoek: Carla de Jonge – Fides Orthopedagogiek

Kloetinge: Annemieke Krijger – Praktijk Attach

Kloetinge0657432696

Middelburg: Leonie Schipper-Willemse – Logopedie & Stottercentrum Zuid-West

Kalverstraat 14331 LZ Middelburg06-15346508www.logopedieenstottercentrum.nl

Rilland: Susan van Oom – Logopedie & Stottercentrum Bergen op Zoom – Rilland

Hoofdweg 45a4411 AP Rilland06-11830701www.stottercentrumboz.nl

Sint-Annaland: Petra Reijngoudt – Helder Psychologie Kind & Jeugd

Molendijkseweg 74697 EX Sint-Annaland06-150 529 68www.helderpsychologie.nl

Borgerhout: Eva Gysen – Krachtinzicht

Van Hovestraat 92140 Borgerhout0032(0)486641501www.krachtinzicht.be

Brasschaat: Deborah Bosman-Borkus – – Psychologenpraktijk Kriekelaar Brasschaat

Kapelsesteenweg 702930 Brasschaat

Geel: Psychologenpraktijk Kriekelaar Geel – Kristel Delait, Sebastiaan van Gulck, Janne Joosten, Janne T’Syen, Elien Schellens

Kievermont 1622440 Geel

Kontich: Psychologenpraktijk Kriekelaar Kontich – Gert De Kinder, Melanie Hendrikx, Liesbet De Kerf, Sofie Yserbyt, Katrien Beckers, Annick Vermeulen, Vicky Feremans

Kriekelaarstraat 42550 Kontich

Mortsel: Jozefien Van Hove – Senses Praktijkhuis

Turnhout: Gitte De Peuter – ‘t Klein Geluk

Neerstraat 83/12360 Oud-Turnhoutwww.tkleingeluk.be

Drongen: Els Rogier – De Boskeet

Boskeetstraat 46a9301 Drongen0032(0)472 72 01 84www.boskeet.be

Gent: Els Rogier – Goedmoed

Land van Waaslaan 161 Gent0032(0)472 72 01 84www.goedmoed.be

Gent: Evie Kins – Par Koer

Forelstraat 1269000 Gentwww.par-koer.be

Gent: Kathleen Cassier – Mobiel Care Team Radar

Hamme: Nele van Steen – Op Weg

Biezestraat 1069220 Hamme0032(0)478283638www.opweg.life

Maarkedal: Nancy Baecke – De Bolderkar

Mariakerke: Ellen de Sutter – Kantel

Albrecht Dürerlaan 1B9030 Mariakerke0032(0)479 58 04 58

Brugge: Cosyns Carine – Kinder-en Jeugdpsychiater

Langestraat 1738000 Brugge0476- 31 81 87

Gullegem: Freija Vanneste – Pit-tig

Bissegemstraat 858501 Gullegemwww.pit-tig.be

Kortrijk: Sofie Veys – Centrum Geestelijke Gezondheidszorg Mandel en Leie

Beverlaai 3B8560 Kortrijk0032(0)5623 00 23www.cggml.be

Meulebeke: Sarah Bultynck – Groepspraktijk de Oase

Gentstraat 408760 Meulebeke047- 9449 844www.groepspraktijkdeoase.be

Waregem: Patricia Goesaert – Zwaluwnest

Bilzen: Michiel Ritzen – Gezondheidspraktijk ZEGG

Munsterbilzenstraat 343740 Bilzen+32 (0) 499 87 73 24www.zegg.be

Hasselt: Sien Verbeeck – De Queeste

Oude Kuringerbaan 133500 Hasselt0032 486831424www.dequeeste.eu